Vánoční zimní překvapení

V úterý 10.12.2019 jsme se autobusem dopravili do Karviné. Venku nám chutnal banán s Brumíkem. Navštívili jsme MěDK Karviná, zhlédli pohádku Ledové království 2. Děkujeme p. vedoucímu, že byl velmi vstřícný a ochotný nám udělat radost, i když promítání původně nebylo plánováno, tudíž jsme měli malý sál sami pro sebe... 

Procházkou k náměstí děti mluvily o tom, kterou výzdobu zajistila Anna či Elza :-)

Oběd nás čekal v příjemné restauraci, vývar s nudličkami a bramborová kaše s kuřecím řízkem a kompotem. Někteří jedlíci dojedli i za kamarády. Paní servírky nás očekávají i v budoucnu, pochválily nás, že se umíme v restauraci slušně chovat a odevzdali jsme prázdné talíře. 

Venku nás čekala p.uč. Raduška s miminkem, které jsme vše povyprávěli a šli se podívat na náměstí. Obdivovali jsme výzdobu kašny, stánky s vánočním prodejem, ozdobený stromeček, betlém i ovečky. Zkrátka vánoční atmosféru jsme vnímali všemi smysly.

Autobusem jsme se vrátili zpět do "naší" (jak děti říkaly v autobuse) Stonavy. Děti, které nebyly vyzvednuty u autobusu, šly do třídy Houseneček (provoz do 16 h). 

Děkuje i kolektiv, že jsme společně strávili takové vánoční překvapení formou celodenního příjemného výletu.

Nejvíce nás bavilo (před samotným výletem), když se mezi sebou děti bavily o tom a dohadovaly se, jaké to překvapení je vlastně čeká :-)