DŮLEŽITÉ OPATŘENÍ!

Vytvořeno: neděle 15. březen 2020 17:22 Aktualizováno: neděle 15. březen 2020 17:22 Napsal Mgr. Helena Skutková

VÁŽENÍ RODIČE, 

OD PONDĚLÍ 16.3.2020 SE NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ ZŘIZOVATELE UZAVÍRAJÍ VŠECHNY MATEŘSKÉ ŠKOLY VE STONAVĚ.

O DALŠÍM VÝVOJI VÁS BUDEME INFORMOVAT PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÝCH STRÁNEK.

 

Pokud v souvislosti s rozhodnutím zřizovatele o uzavření mateřských škol bude rodič pečovat o dítě mladší 10 let, pak je zaměstnavatel povinen omluvit jeho nepřítomnost v práci po dobu, kdy pečuje o dítě mladší 10 let. Tiskopisy ke stažení na stránkách školy. 

TISKOPIS POTVRZUJE ŠKOLA.

více zde: https://www.zsstonava.cz

 

Prosíme všechny rodiče, kteří potřebují cokoliv vyřídit na sekretariátu školy (např. ošetřovné - paragraf), aby upřednostnili telefonickou nebo elektronickou komunikaci před osobní návštěvou a pokud je to možné, sekretariát základní školy po dobu nouzového stavu nenavštěvovali. 

ošetřovné - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

                 tel. 792 279 599

veškeré kontakty jsou uvedeny na webových stránkách školy. 

 

Děkujeme za pochopení.