poděkování oslava B a D 26.2.

Vytvořeno: čtvrtek 27. únor 2020 11:56 Aktualizováno: čtvrtek 27. únor 2020 11:56

OSLAVA BABIČEK A DĚDEČKŮ

tentokrát nespojena s karnevalem,ale téma bylo zvoleno:

Pod čepicí, aneb párty v klobouku

Čekalo nás vystoupení rodičů a dětí s překvapením,

kvíz,

klaun Hopsalín s programem

fotokoutek a bohaté občerstvení

O co nám jde? Propojit dětský svět se světem babiček a dědečků. Naučit děti pozitivně vnímat všechny etapy lidského života. Setřít hranice mezi světem nejmladších a nejstarších a umožnit dětem i seniorům prožít společně příjemné chvilky.

Věříme, že jsme společně prožitli opravdu krásné a vzácné chvíle plné oboustranné radosti.

Děti se na oslavu připravovaly pod vedením svých rodičů o jarních prázdninách a pod vedením p.uč. Renatky společně dva dny předem natrénovali taneček.

"Milí rodiče,

velmi děkujeme za podporu, blahopřejeme odvážným, výhercům a těšíme se na další podobné akce a hlavně na další pravidelná setkání společně s Vámi."

Tým Dolaňáčku

Image result for obrázek srdíčka

Den pro maminky - Motýlci

Vytvořeno: čtvrtek 13. únor 2020 15:56 Aktualizováno: čtvrtek 13. únor 2020 15:56

Naše milé maminky,

my Vás rádi máme,

pěkné jarní písničky,

Vám zazpíváme.

Image result for obrázek maminky s dítětem

Ve čtvrtek 5.3.2020 v 15.30 hodin, třída Motýlků

Prosíme maminky, aby svou účast potvrdily p. učitelce, Děkujeme :)

Maminky ze třídy Houseneček budou mít besídku v měsíci květnu.

F O C E N Í

Vytvořeno: pondělí 3. únor 2020 15:51 Aktualizováno: pondělí 3. únor 2020 15:51

KDY: Pátek 13.3.2020 od 8:00 hodin

KDE: Ve třídě Motýlků

V tento den budou foceni:

- všechny děti na panorama (společné foto) - prosíme o pěkné jarní oblečení

- děti, které mají v září nastoupit do první třídy (tablo)

- přihlášení zájemci o jarní sadu - viz. na nástěnce za 270,- Kč. Prosíme, aby se zájemci zapsali + příp. se sourozencem, s maminkou aj.

Výběr částky ve výši 270,- Kč za sadu prosíme hradit k rukám paní učitelky nejpozději do 10.3.

Společné foto 100,- Kč + tablo je hrazeno z třídního fondu.

Výsledek obrázku pro obrázek vlčí mák

KARNEVALOVÝ REJ

Vytvořeno: pondělí 3. únor 2020 15:23 Aktualizováno: pondělí 3. únor 2020 15:23
Napsal Mgr. Helena Skutková

Tentokrát v dopoledních hodinách ve školce. Housenečky + Motýlci společně - pátek 28.2.2020. Prosíme, aby děti přišly v tento den do školky v maskách.

Pro děti připraveny hry, soutěže, zábava diskotéka a překvapení :-) - kolektiv Dolaňáčku hraje dětem (představení O Koblížkovi :-) )

Výsledek obrázku pro obrázek karneval

Vítání občánků 29.2.

Vytvořeno: pondělí 3. únor 2020 15:11 Aktualizováno: pondělí 3. únor 2020 15:11
Napsal Mgr. Helena Skutková

Oslovené děti přivítají svým vvystoupením v OÚ Stonava novopečená miminka.

Výsledek obrázku pro obrázek miminek

Oslava babiček a dědečků

Vytvořeno: neděle 2. únor 2020 15:47 Aktualizováno: neděle 2. únor 2020 15:49
Napsal Ing. Dominik Böhm

Srdečně vás zveme 26. 2. 2020 v 16:00 do velkého sálu v domě PZKO na oslavu babiček a dědečků. Podrobnosti naleznete v sekci Kalendář akcí - Plánované aktivity.

POKRAČOVÁNÍ V PROJEKTU

Vytvořeno: úterý 15. říjen 2019 6:57 Aktualizováno: úterý 15. říjen 2019 6:57
Napsal Mgr. Helena Skutková

Naše mateřská škola je i tento školní rok zapojena do projektu Celé Česko čte dětem.

Těšíme se, kdo nás v rámci této akce navštíví a přinese si pohádkovou knihu dle svého uvážení, když návštěva je pro děti zážitkem.

Podpora čtenářské pregramotnosti je v naší mateřské škole významnou součástí vzdělávacího programu, proto děkujeme všem, kteří se do naší akce zapojili a nově zapojí (po domluvě s p.uč.) a podpoří tak zájem dětí o báječný svět knih a čtení.

Těšíme se na Vás