webinář p. Haldy

Vytvořeno: pondělí 28. červen 2021 15:40 Aktualizováno: pondělí 28. červen 2021 15:40

Milí rodiče,
na závěr prázdnin se Místnímu akčními plánu v Karviné, v zastoupení p.Ing.Kantorové, podařilo domluvit s panem Haldou webinář pro rodiče a pedagogy, případně další zájemce. Bude se konat dne 25. 8. 2021 od 17 hod. Délka se bude odvíjet od případných dotazů a diskuse. Přílohou zasíláme anotaci a představení lektora. Je nutné se přes formulář zaregistrovat, aby Vám následně mohli zaslat vstup na webinář.

Odkaz pro registraci zde: https://forms.gle/…qU7

Za Dolaňáček vřele DOPORUČUJEME!

PROVOZ V LÉTĚ

Vytvořeno: pátek 18. červen 2021 15:31 Aktualizováno: pátek 18. červen 2021 15:31
Napsal Mgr. Helena Skutková

V měsíci červenci jsou mateřské školy u z a v ř e n y .

V měsíci srpnu je provoz pro přihlášené zájemce.

Rodiče stvrdili svým podpisem, kterou školku bude dítě navštěvovat:

2. - 13.8. MŠ Hořany

2. - 13.8. kdo měl docházet do MŠ Holkovice (renovace zahrady), bude v MŠ Dolany, třída houseneček

16. - 31.8. MŠ Dolany, obě třídy

Děkujeme za spolupráci a přejeme KRÁSNÉ LÉTO!

POKRAČOVÁNÍ V PROJEKTU

Vytvořeno: úterý 15. říjen 2019 6:57 Aktualizováno: středa 26. srpen 2020 14:06
Napsal Mgr. Helena Skutková

Naše mateřská škola je i tento školní rok zapojena do projektu Celé Česko čte dětem.

Těšíme se, kdo nás v rámci této akce navštíví a přinese si pohádkovou knihu dle svého uvážení, když návštěva je pro děti zážitkem.

Podpora čtenářské pregramotnosti je v naší mateřské škole významnou součástí vzdělávacího programu, proto děkujeme všem, kteří se do naší akce zapojili a nově zapojí (po domluvě s p.uč.) a podpoří tak zájem dětí o báječný svět knih a čtení.

Těšíme se na Vás